معماری
فروشگاه آنلاین سایت

تابلوهای چنلیوم

تابلو های چنلیوم که از دسته تابلوهای حروف برجسته میباشند بعنوان یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین تابلوها در صنعت تبلیغات ،امروزه مورد توجه قرار گرفته و در رده لوکسترین ها از آن یاد میشود.

حتما شما نیز به مانند اکثر افراد قبل از ورود به هر مغازه ،اداره یا مجموعه ای به تابلو سر در آن توجه میکنید و قطعا به نسبت کیفیت و لوکس بودن آن میتواند روی نگاه و رفتار شما در آن مکان تاثیر بگذارد !!!

تابلوهای تبلیغاتی بنوعی شناسنامه یک مجموعه نیتواند باشد زیرا روزانه خیلی ها بصورت گذرا نماد و آرم شما را خواهند دید و اگر روزی در زندگی به کار شما نیازمند شده اند قطعا تاثیری که تابلو شما در ذهن آنها داشته در مدت گذشته میتواند آنها را به سمت شما سوق بدهد یا ندهد که این بسته به تاثیر مثبت یا منفی شما روی مخاطب افلاین کسب خود داشته!!!

تابلوهای چنلیوم به عنوان یکی از ل.کس ترین تابلوهای تبلیغاتی امروزه کاربردهای بسیاری در اماکن مختلف تجاری و اداری و معابر عمومی دارد و به راحتی نمیتوان از این تابلوها عبور کرد.ساخت این تابلوها به دو صورت سنتی و صنعتی در حال گسترش میباشد که در هر دو سبک نتیجه یکسانی را داریم اما در حالت صنعتی سرعت ساخت تابلوها بسیار بالاتر میباشد .

حروف برجسته در چند مدل ساخته میشوند که چنلیوم یکی از این سبک ها میباشد.در چنلیوم هم بسته به سلیقه سازنده میشود طرح های مختلفی را روی کار پیاده کرد من جمله طرح  الماسی، الماسی دور سفید و لترمکس

در زیر چند نمونه از این تابلوها که با چنلیوم ساخته شده اند را میتوانید ببینید

همچنین برای سفارش ساخت تابلوهای چنلیوم کافیست با ما تماس بگیرید

۰۹۳۵۶۴۸۱۴۴۹

درباره ی majestic

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

به کانال تلگرام سایت خوبخر بپیوندید و از آخرین تغییرات مطلع شوید
به کانال تلگرام ما بپیوندید