معماری
فروشگاه آنلاین سایت

ریسه نئون فلکسی ۱۲ ولت

ریسه هایی که در طراحی سازه ها در معابر شهری مورد استفاده قرار میگیرند بیشتر از نوع نئون فلکسی میباشد که این محصول به علت داشت نور یکدست و یکنواخت میتواند جلوه زیبایی را در تاریکی شب از خود نشان دهد.

ریسه های نئن فلکسی که با ولتاژ ۲۲۰ شهری راه اندازی میشوند مدت هاست که در بازار یکه تازی میکنند و فروش نسبتا خوبی را در بین دیگر ریسه در کارهای طراحی سازه دارند هرچند که چند صباحی است بعلت افزایش قیمت این ریسه ها در بازار و رسیدن هر متری به ۳۰ هزار تومان برای مدل ۲۲۰ ولت شرایط برای مجریان و سفارش دهنده های این محصول کمی سخت شده است .

حلقه های این ریسه در متراژ ۵۰ و ۱۰۰ متر در بازار یافت میشود که از نظر سایز و ابعاد کمی با هم تفاوت دارند. در مدل ۵۰ متر ریسه ضخیم تر و زاویه دید آن معمولا ۳۶۰ درجه میباشد ولی در کلاف های ۱۰۰ متر ریسه مقداری ظریف تر و زاویه دید هم ۱۲۰ درجه است.

در طرح هایی که نیاز به برش ریسه در محل های مختلف وجود دارد ریسه نئون ۲۲۰ ولت چندان کاربردی نمیباشد زیرا روی هر یک متر میتوان آنرا برش زد و دوباره روشن کرد که این عامل استفاده از این مدل را برای کارهای ظریف و کوچک سخت می کند. برای حل این مشکل ریسه های نئون فلکسی ۱۲ ولت به بازار روانه میشوند که قابلیت برش در هر ۳ سانت را دارند این قابلیت دست طراح را بسیار باز میگذارد و میتوان در موارد متعدد مثل دیزاین چراغ های اتومبیل نیز از این مدل ریسه استفاده کرد.

در زیر تعدادی از تصاویر و طراحی های انجام شده با ریسه نئون فلکس را برای شما قرار خواهیم داد

خرید آنلاین این ریسه

درباره ی majestic

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

به کانال تلگرام سایت خوبخر بپیوندید و از آخرین تغییرات مطلع شوید
به کانال تلگرام ما بپیوندید